What would you consider a better value?

  • One Whopper for $4.00
    Vote A
  • Two Whopper Jr's for $4.00
    Vote B
Select age and gender to cast your vote:
I'm a GirlI'm a Guy

0|0
12

Most Helpful Girl

Most Helpful Guy

  • One whopper, simply because it's one of 3 fast food items that I eat.

    0|1
    0|0

Recommended Questions

Have an opinion?

What Girls Said 0

The only opinion from girls was selected the Most Helpful Opinion, but you can still contribute by sharing an opinion!

What Guys Said 1

  • i have to know how big they are first

    0|1
    0|1

Recommended myTakes

Loading...