
12 cupcakes for $9.00.

12 cupcakes for $9.00.
For the grocery store they are because the grocery store makes them but they’re not that good, but for a cupcake bakery shop they’re not because those things are like cakes real awesome when you go to a bakery to buy them
Opinion
2Opinion
That's quite inexpensive for cupcakes in the US.
Yes they are.
Be the first girl to share an opinion
and earn 3 more Xper points!
You can also add your opinion below!